Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton

Komoda CANTERO najde uplatnění prakticky v každé moderně zařízené místnosti. Kombinace čisté bílé barvy s dekorem imitace betonu vytváří... více informací »
Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton
Značka: Sconto
7 999 Kč10 499 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Komoda CANTERO najde uplatnění prakticky v každé moderně zařízené místnosti. Kombinace čisté bílé barvy s dekorem imitace betonu vytváří...

Komoda CANTERO najde uplatnění prakticky v každé moderně zařízené místnosti. Kombinace čisté bílé barvy s dekorem imitace betonu vytváří jedinečný, atraktivní vzhled. Přední bílé plochy jsou ve vysokém lesku. Komoda poskytuje dostatek krytého úložného prostoru. Díky zásuvce budete mít přehled, kde co máte a vyhnete se tak zoufalému přehrabování, police elegantně uschovány za dvířky zase zajistí perfektní organizaci uvnitř komody. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. S komodou CANTERO se přesvědčíte, že šedá interiéru sluší. Dodáváno s osvětlením.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton od kvalitní společnosti Sconto máte možnost dostat v naší nabídce skutečně výhodně! K sehnání zrovna v akci za 7 999 Kč.