Sconto Postel DANA tyrkysová, 160×200 cm, bez matrace

**Čalouněná dvoulůžková postel DANA** představuje kombinaci vysokého komfortu a praktických funkcí. Postel je čalouněná... více informací »
Sconto Postel DANA tyrkysová
Značka: Sconto
14 999 Kč20 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
**Čalouněná dvoulůžková postel DANA** představuje kombinaci vysokého komfortu a praktických funkcí. Postel je čalouněná...

**Čalouněná dvoulůžková postel DANA** představuje kombinaci vysokého komfortu a praktických funkcí. Postel je čalouněná příjemnou látkou, **čelo postele** je elegantně prošito a **nabízí možnost** se pohodlně **opřít**. Perfektní **stabilitu** zaručují lakované **nožky z masivního dřeva**. Součástí postele je zabudovaný **lamelový polohovací rošt**, ten zajišťuje celkovou a dobrou stabilitu postele. Lze ho polohovat do různých pozic. Systém bočního výklopu roštu umožňuje jednoduchý přístup do praktického **úložného prostoru**, který dobře poslouží třeba na úschovnu lůžkovin a je na obou stranách postele. **Postel je k dispozici buď s pohodlnou PUR matrací nebo klasicky bez matrace**.

Výjimečný a žádaný kus Sconto Postel DANA tyrkysová, 160x200 cm, bez matrace od společnosti Sconto pohodlně dostanete aktuálně na webu skutečně výhodně! Právě teď za cenu 14 999 Kč.