Sconto Kancelářská židle CONNOR tmavě hnědá

Kancelářská židle CONNOR je zárukou pohodlného sezení a to díky kvalitní výplni sedáku, výškově nastavitelnému opěradlu z injektované pěny,... více informací »
Sconto Kancelářská židle CONNOR tmavě hnědá
Značka: Sconto
9 999 Kč13 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Kancelářská židle CONNOR je zárukou pohodlného sezení a to díky kvalitní výplni sedáku, výškově nastavitelnému opěradlu z injektované pěny,...

Kancelářská židle CONNOR je zárukou pohodlného sezení a to díky kvalitní výplni sedáku, výškově nastavitelnému opěradlu z injektované pěny, pevnému podhlavníku a výškově nastavitelným plastovým područkám. Velkou předností této židle je podpora zdravého sezení pomocí synchronního mechanismu, díky kterému bude opěradlo spolu se sedadlem neustále aktivně kopírovat váš sed. Tím dosáhnete tzv. dynamického sezení, které se postará o to, že nebudete delší dobu sedět v jedné strnulé poloze. Kolečka, s průměrem 65 mm, jsou vhodná na koberec. Nosnost křesla je do 160 kg. Snadná a rychlá montáž.Ve slevě produkt Sconto Kancelářská židle CONNOR tmavě jde sehnat také na našich stránkách v sekci kancelářské židle! Nyní můžete najít ostatní produkty z této populární kategorie na pár kliknutí.

Povedený produkt Sconto Kancelářská židle CONNOR tmavě hnědá od značky s dobrým jménem Sconto snadno můžete najít tady výhodně! Nyní lze objednat jen za 9 999 Kč.