Sconto Sedací souprava LEAH L levá, šedá

Rohová sedačka LEAH L osloví každého, kdo si potrpí na krásné bydlení a pohodlí. Pohodlně usadí vás i návštěvu. Pěnové jádro a potah... více informací »
Sconto Sedací souprava LEAH L levá
Značka: Sconto
18 999 Kč26 799 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Rohová sedačka LEAH L osloví každého, kdo si potrpí na krásné bydlení a pohodlí. Pohodlně usadí vás i návštěvu. Pěnové jádro a potah...

Rohová sedačka LEAH L osloví každého, kdo si potrpí na krásné bydlení a pohodlí. Pohodlně usadí vás i návštěvu. Pěnové jádro a potah příjemný na dotek se postarají o komfortní posezení. Sedačka vaši návštěvu nejen usadí, ale pokud se posezení protáhne, můžete ze sedačky během pár chvilek připravit lůžko a návštěvě nabídnout možnost přenocování. Sedačka disponuje i úložným prostorem, takže budete mít lůžkoviny vždy po ruce. Se sedačkou LEAH L vytvoříte příjemný kout, kde si můžete bez obav užívat odpolední siestu a večerní pohodu a být prostě spolu.

Tento žádaný výrobek Sconto Sedací souprava LEAH L levá, šedá od společnosti s výborným jménem Sconto pohodlně pořídíte momentálně na našich stránkách ve slevě! Akční ceny od 18 999 Kč.