Sconto Komoda PAYTON bílá

Stylová komoda PAYTON okouzlí každého milovníka elegance, půvabu i luxusu. Jednoduchý tvar komody s květinovými motivy navozují atmosféru blahobytu... více informací »
Sconto Komoda PAYTON bílá
Značka: Sconto
6 999 Kč8 999 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Stylová komoda PAYTON okouzlí každého milovníka elegance, půvabu i luxusu. Jednoduchý tvar komody s květinovými motivy navozují atmosféru blahobytu...

Stylová komoda PAYTON okouzlí každého milovníka elegance, půvabu i luxusu. Jednoduchý tvar komody s květinovými motivy navozují atmosféru blahobytu a dokonalosti. Kombinace bílého laku a stříbrné barvy vytváří efekt starožitného nábytku. Úložný prostor komody PAYTON se skládá ze 3 prostorných zásuvek, každá z nich je opatřena dvěma decentními úchytkami ve stříbrné barvě, které usnadňují manipulaci při vysouvání. Komodu doporučujeme doplnit o zrcadlo PAYTON, které lze dokoupit zvlášť, a další kusy nábytku z ložnicového programu PAYTON, který se hodí do městského bytu i historické zástavby.

Hodně oblíbený produkt Sconto Komoda PAYTON bílá od společnosti s předním postavením na trhu Sconto máte možnost dostat v naší aktuální nabídce téměř zdarma! Výhodně za cenu 6 999 Kč.