Sconto Šatní skříň PAYTON bílá/stříbrná

Stylová šatní skříň PAYTON okouzlí každého milovníka elegance, půvabu i luxusu. Jednoduchý tvar skříně s ozdobnými ornamenty a květinovými... více informací »
Sconto Šatní skříň PAYTON bílá/stříbrná
Značka: Sconto
23 499 Kč30 999 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Stylová šatní skříň PAYTON okouzlí každého milovníka elegance, půvabu i luxusu. Jednoduchý tvar skříně s ozdobnými ornamenty a květinovými...

Stylová šatní skříň PAYTON okouzlí každého milovníka elegance, půvabu i luxusu. Jednoduchý tvar skříně s ozdobnými ornamenty a květinovými motivy navozují atmosféru blahobytu a dokonalosti. Kombinace bílého laku a mírně nanesené stříbrné barvy vytváří efekt starožitného nábytku. Vnitřní uspořádání šatní skříně PAYTON je rozděleno do 3 hlavních částí, v každé z nich se nachází šatní tyč a police. 2 zrcadla z vnější strany jsou elegantním i praktickým prvkem. Klasické otočné dveře jsou opatřeny decentními úchytkami ve stříbrné barvě, které usnadňují otevírání. Skříň doporučujeme kombinovat s dalšími kusy nábytku z ložnicového programu PAYTON, který se hodí do městského bytu i historické zástavby.

Kvalitní a oblíbený výrobek Sconto Šatní skříň PAYTON bílá/stříbrná od výrobce s dobrým jménem Sconto můžete sehnat právě teď v nabídce ve výprodejové akci! V současnosti pořídíte za cenu 23 499 Kč.