Sconto Kancelářská židle JOHN černá

Kancelářská židle JOHN je zárukou pohodlného sezení a to díky výškově nastavitelnému vysokému čalouněnému opěradlu i sedáku s výplní z... více informací »
Sconto Kancelářská židle JOHN černá
Značka: Sconto
7 799 Kč10 999 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Kancelářská židle JOHN je zárukou pohodlného sezení a to díky výškově nastavitelnému vysokému čalouněnému opěradlu i sedáku s výplní z...

Kancelářská židle JOHN je zárukou pohodlného sezení a to díky výškově nastavitelnému vysokému čalouněnému opěradlu i sedáku s výplní z injektované pěny. Výškově nastavitelné jsou také podhlavník i plastové područky s částí z chromu. Předností této židle je podpora zdravého sezení pomocí synchronního mechanismu s posuvem sedáku. Díky tomuto mechanismu nebudete delší dobu sedět v jedné strnulé poloze. Kolečka, s průměrem 65 mm, jsou vhodná na koberec. Nosnost křesla je do 130 kg. Snadná a rychlá montáž.
Tento designový kousek Sconto Kancelářská židle JOHN můžete sehnat bezprostředně na našich stránkách v oblíbené kategorii kancelářské židle. Nyní pořídíte skvělé produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci. Přední značka Sconto vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní sortiment Udělejte si radost.

Hodně oblíbený produkt Sconto Kancelářská židle JOHN černá od naší známé značky Sconto máte možnost nakoupit právě teď u nás za nejnižší cenu. Nyní nakoupíte za 7 799 Kč.