Sconto Kancelářská židle CHARLES modrá

Kancelářská židle CHARLES je zárukou pohodlí během každodenního sezení u pracovního stolu a to díky pevnému podhlavníku na vysokém a zároveň... více informací »
Sconto Kancelářská židle CHARLES modrá
Značka: Sconto
4 999 Kč6 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Kancelářská židle CHARLES je zárukou pohodlí během každodenního sezení u pracovního stolu a to díky pevnému podhlavníku na vysokém a zároveň...

Kancelářská židle CHARLES je zárukou pohodlí během každodenního sezení u pracovního stolu a to díky pevnému podhlavníku na vysokém a zároveň dostatečně širokému opěradle, který se dá stejně jako sedák a plastové područky výškově nastavit podle individuálních potřeb. Předností této židle je podpora zdravého sezení pomocí synchronního mechanismu, díky kterému bude opěradlo spolu se sedadlem neustále aktivně kopírovat váš sed a postará se o to, že nebudete delší dobu sedět v jedné strnulé poloze. Kolečka, s průměrem 50 mm, jsou vhodná na koberec. Nosnost křesla je do 130 kg. Snadná a rychlá montáž. Vynikající kus Sconto Kancelářská židle CHARLES je k dostání v pohodě tady a teď na našem webu v oblíbené sekci kancelářské židle! Získejte ještě ostatní kousky ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento žádaný výrobek Sconto Kancelářská židle CHARLES modrá s pečetí kvality od značky Sconto můžete najít již dnes za nejnižší cenu. Cena již od 4 999 Kč.