Sconto Kancelářská židle CHARLES oranžová

Kancelářská židle CHARLES je zárukou pohodlí během každodenního sezení u pracovního stolu a to díky pevnému podhlavníku na vysokém a zároveň... více informací »
Sconto Kancelářská židle CHARLES oranžová
Značka: Sconto
4 999 Kč6 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Kancelářská židle CHARLES je zárukou pohodlí během každodenního sezení u pracovního stolu a to díky pevnému podhlavníku na vysokém a zároveň...

Kancelářská židle CHARLES je zárukou pohodlí během každodenního sezení u pracovního stolu a to díky pevnému podhlavníku na vysokém a zároveň dostatečně širokému opěradle, který se dá stejně jako sedák a plastové područky výškově nastavit podle individuálních potřeb. Předností této židle je podpora zdravého sezení pomocí synchronního mechanismu, díky kterému bude opěradlo spolu se sedadlem neustále aktivně kopírovat váš sed a postará se o to, že nebudete delší dobu sedět v jedné strnulé poloze. Kolečka, s průměrem 50 mm, jsou vhodná na koberec. Nosnost křesla je do 130 kg. Snadná a rychlá montáž.

Kvalitní a žádaný kousek Sconto Kancelářská židle CHARLES oranžová od našeho známého výrobce Sconto můžete koupit tady a teď výhodně. Zrovna teď v akci za 4 999 Kč.