Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton

Hledáte dokonalý kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje?... více informací »
Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton
Značka: Sconto
12 899 Kč16 899 Kč Sleva -23%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Hledáte dokonalý kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje? Prostorná, kombinovaná komoda CANTERO s LED podsvícením to hravě zvládne. Díky zásuvkám budete mít přehled, kde co máte a vyhnete se tak zoufalému přehrabování ve věcech naházených bez ladu a skladu. Krom zásuvek budete mít k dispozici i odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Velký úložný prostor zvládne nahradit skříň v obývacím pokoji, množství zásuvek ocení pánové v pracovně, či dámy v jídelně. Ať už komodu CANTERO umístíte kamkoli, bude zajímavým solitérem. V kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu.
Zcela unikátní produkt Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton získáte jednoduše na našem webu umístěný v kategorii komody. Nyní najdete unikátní produkty z této oblíbené sekce jednoduše online.