Sconto Komoda MILANO 2 alpská bílá/dub sanremo

Designovou komodu MILANO 2, lze využít k mnoha účelům. Díky kombinaci bílé barvy a dekoru dubu sanremo, bude v každém interiéru výrazným... více informací »
Sconto Komoda MILANO 2 alpská bílá/dub sanremo
Značka: Sconto
12 899 Kč16 899 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Designovou komodu MILANO 2, lze využít k mnoha účelům. Díky kombinaci bílé barvy a dekoru dubu sanremo, bude v každém interiéru výrazným...

Designovou komodu MILANO 2, lze využít k mnoha účelům. Díky kombinaci bílé barvy a dekoru dubu sanremo, bude v každém interiéru výrazným funkčním prvkem. Nabízí dostatek úložného prostoru v podobě dvou zásuvek a polic skrytých za bezúchytovými dvířky. Tělo je vyrobeno z kvalitního lamina a dvířka z MDF desky potažené vysoce kvalitní PVC fólií v bílé barvě s jemným leskem. Zavírání je opatřeno systém „soft-close“. Komoda vám může posloužit v jídelně jako příborník, nebo v ložnici na drobné ošacení či v obývací místnosti kde schováte vše potřebné. Sami rozhodněte, kde jí to u vás bude nejvíce slušet a přitom splní vaše požadavky. Dodáváno s osvětlením.
Tento unikátní výrobek Sconto Komoda MILANO 2 můžete získat mimo jiné u nás umístěný v rubrice komody! Máme pro vás oblíbené zboží z této sekce za akční cenu!

Levný produkt Sconto Komoda MILANO 2 alpská bílá/dub sanremo od spolehlivého výrobce Sconto je dostupný již dnes za skvělou cenu! Teď za akční cenu 12 899 Kč.