Sconto Komoda TRIENT borovice andersen/dub artisan

Komoda TRIENT je vyrobena v příjemném stylu Provence. Odlehčující bílý odstín dekoru borovice andersen je doplněn výraznějším dekorem dubu... více informací »
Sconto Komoda TRIENT borovice andersen/dub artisan
Značka: Sconto
11 999 Kč16 999 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Komoda TRIENT je vyrobena v příjemném stylu Provence. Odlehčující bílý odstín dekoru borovice andersen je doplněn výraznějším dekorem dubu...

Komoda TRIENT je vyrobena v příjemném stylu Provence. Odlehčující bílý odstín dekoru borovice andersen je doplněn výraznějším dekorem dubu artisan v podobě horní desky. Za dvířky se nachází úložný prostor rozdělený pomocí dvou vložených polic. Díky kombinaci dvířek a zásuvek poskytuje komoda dostatek úložného prostoru. Decentní úchytky dokreslují celkový styl a zároveň usnadňují otevírání. Komoda díky svému fóliovanému dřevěnému materiálu nevyžaduje náročnou údržbu.
Tento skvělý produkt Sconto Komoda TRIENT borovice získáte zrovna tady a teď na našem webu umístěný v rubrice komody! Prozkoumejte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu.

Ve slevě tento produkt Sconto Komoda TRIENT borovice andersen/dub artisan od společnosti Sconto snadno můžete pořídit právě teď v nabídce za super cenu. Aktuálně stojí u nás 11 999 Kč.