Sconto Křeslo HAMILTON hnědo-šedá

Křeslo HAMILTON je jako stvořené pro odpočinek, čtení nebo k televizi. Díky nastavitelné opěrce hlavy je pohodlné pro každého. Sedák je tvořen... více informací »
Sconto Křeslo HAMILTON hnědo-šedá
Značka: Sconto
10 799 Kč14 399 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Křeslo HAMILTON je jako stvořené pro odpočinek, čtení nebo k televizi. Díky nastavitelné opěrce hlavy je pohodlné pro každého. Sedák je tvořen...

Křeslo HAMILTON je jako stvořené pro odpočinek, čtení nebo k televizi. Díky nastavitelné opěrce hlavy je pohodlné pro každého. Sedák je tvořen polyuretanovou pěnou. Kovové nožky vytváří jemně odlehčený vzhled. Nožky oceníte i z praktické stránky. Prostor pod křeslem zůstává snadno dostupný, tak i podlaha pod ním se snadno udržuje v čistotě. Spolu s taburetem vytvoříte příjemný kout pro chvíle relaxace s knihou. Křeslo HAMILTON lze nakombinovat se stejnojmennou sedačkou a vytvořit tak ve vašem obýváku oázu pohodlí a klidu v jednotném designu.
Tento výjimečný produkt můžete nakoupit právě zde na webu zařazený v kategorii křesla. Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této populární rubriky ve slevě.

Designový výrobek Sconto Křeslo HAMILTON hnědo-šedá od dodavatele zboží Sconto pohodlně seženete bezpečně online napořád výhodně! Nyní můžete mít za 10 799 Kč.