Sconto TV sestava NAZ bílá/ořech

Jednoduchá a přitom praktická, to je TV stěna NAZ vhodná obzvláště do malých interiérů. Set obsahuje komodu a malou nástěnnou polici využitelnou... více informací »
Sconto TV sestava NAZ bílá/ořech
Značka: Sconto
2 199 Kč3 099 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Jednoduchá a přitom praktická, to je TV stěna NAZ vhodná obzvláště do malých interiérů. Set obsahuje komodu a malou nástěnnou polici využitelnou...

Jednoduchá a přitom praktická, to je TV stěna NAZ vhodná obzvláště do malých interiérů. Set obsahuje komodu a malou nástěnnou polici využitelnou jak na délku, tak i na šířku. Elegantní vzhled komody je navržený tak, aby splnil hlavně vaše potřeby. Nabízí úložný prostor z jedné strany otevřený, připravený pro nezbytná multimediální zařízení a z druhé strany uzavřený za výklopnými dvířky v bezúchytovém provedení. Sestava je vyrobena z kvalitního lamina – LTD o síle 18 mm se snadno udržovatelným povrchem. Nabízíme možnost výběru z více barevných variant, které lze snadno zkombinovat s ostatními prvky v místnosti.

Tento oblíbený výrobek Sconto TV sestava NAZ bílá/ořech od dodavatele kvalitních produktů Sconto jednoduše můžete najít právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte za 2 199 Kč.