Sconto Noční stolek CHASE bílá, 2 zásuvky

Diskontní produkt pořídíte ještě tady na webu zařazený v sekci noční stolky. Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této sekce ve výhodné... více informací »
Sconto Noční stolek CHASE bílá
Značka: Sconto
2 199 Kč2 999 Kč Sleva -26%
Do obchodu »
Diskontní produkt pořídíte ještě tady na webu zařazený v sekci noční stolky. Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této sekce ve výhodné...

Diskontní produkt pořídíte ještě tady na webu zařazený v sekci noční stolky. Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této sekce ve výhodné akci! Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné úchytky spolu s příjemným odstínem bílé barvy propůjčují každému kusu nábytku neutrální a lehký vzhled. Úložný prostor nočního stolku CHASE, o šířce a hloubce 52 x 38 cm, se skládá ze 2 nebo 3 zásuvek, záleží na vás, jakou variantu si zvolíte. Celková stabilita stolku je podpořena 4 nožičkami. Vyroben z laminovaného dřevěného materiálu, který je odolný a snadný na údržbu. Doporučujeme jako doplňující úložný prostor k posteli CHASE. Snadná a rychlá montáž.

Velmi prodávaný kus Sconto Noční stolek CHASE bílá, 2 zásuvky od známého výrobce Sconto lze sehnat tady teď pořád výhodně. Nyní pořídíte jen za 2 199 Kč.