Sconto Pohovka COBALT zelená

S pohovkou COBALT si vytvoříte příjemné zázemí pro relaxaci a odpočinek. Pohovka nabízí komfortní sezení a bude slušet menší domácnosti, pokoji... více informací »
Sconto Pohovka COBALT zelená
Značka: Sconto
15 999 Kč22 499 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
S pohovkou COBALT si vytvoříte příjemné zázemí pro relaxaci a odpočinek. Pohovka nabízí komfortní sezení a bude slušet menší domácnosti, pokoji...

S pohovkou COBALT si vytvoříte příjemné zázemí pro relaxaci a odpočinek. Pohovka nabízí komfortní sezení a bude slušet menší domácnosti, pokoji pro hosty i studentskému pokoji. Sedák z pružinového jádra a polyuretanové pěny vám poskytnou přirozenou oporu těla. Kombinace s odolnou, snadno čistitelnou potahovou látkou sametového vzhledu dovede váš pocit z relaxace a odpočinku k dokonalosti. V domácnosti, kde se počítá každý centimetr, jistě oceníte i možnost využít gauč na maximum. Pomocí mechanismu se sklopnými zády, vytvoříte z pohovky během chvilky místo pro přespání a poskytne i úložný prostor pro lůžkoviny, které tak budete mít v případě potřeby po ruce. Pohovka COBALT je důkazem toho, že i praktické věci mohou vypadat krásně. Celočalouněné provedení vám umožní vybrat si, zda bude sedačka umístěna ke stěně nebo v prostoru. Záleží jen na vás. Kvalitní kousek Sconto Pohovka COBALT zelená můžete získat teď tu na webu v populární kategorii pohovky. Získejte akční zboží z naší sekce za výhodné peníze!

Oblíbený a kvalitní produkt Sconto Pohovka COBALT zelená od společnosti s dlouholetou tradicí Sconto můžete koupit ještě dnes za super cenu. Akční cena již od 15 999 Kč.