Sconto Pohovka LUCA-SE 140 antracitová

Pohovka LUCA-SE 140 k vám vnese kouzlo domácí pohody. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo... více informací »
Sconto Pohovka LUCA-SE 140 antracitová
Značka: Sconto
15 999 Kč28 999 Kč Sleva -44%
Do obchodu »
Pohovka LUCA-SE 140 k vám vnese kouzlo domácí pohody. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo...

Pohovka LUCA-SE 140 k vám vnese kouzlo domácí pohody. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo studentských bytech bude svým atraktivním vzhledem nejen ozdobou, ale také praktickým, funkčním společníkem. Zádové a dekorační polštářky poskytnou měkkou oporu těla a zároveň jsou decentním stylovým doplňkem. Polohovatelné opěrky se postarají o dodatečné pohodlí. Ani návštěva přátel, která někdy přeroste v neočekávané provizorní nocování, není problém. Sedačka se během chvilky promění v lůžko pro příležitostné přespání. Pohovka není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny vytvoříte příjemný kout a pohovka LUCA-SE 140 se tak stane skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci.
Tento velmi oblíbený kousek Sconto Pohovka LUCA-SE 140 jde koupit bezprostředně na stránkách zařazený v sekci pohovky. Najděte si ještě jiné výrobky z této oblíbené sekce za výborné peníze.

Výjimečný výrobek Sconto Pohovka LUCA-SE 140 antracitová od společnosti Sconto je k sehnání v aktuální nabídce za výborné peníze! Akční cena 15 999 Kč.