Sconto Pohovka LUCA-SE 160 béžová

Pohovka LUCA-SE 160 elegantní řešení sezení nejen do menších domácností. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v... více informací »
Sconto Pohovka LUCA-SE 160 béžová
Značka: Sconto
17 999 Kč32 999 Kč Sleva -45%
Do obchodu »
Pohovka LUCA-SE 160 elegantní řešení sezení nejen do menších domácností. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v...

Pohovka LUCA-SE 160 elegantní řešení sezení nejen do menších domácností. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo studentských bytech bude svým atraktivním vzhledem nejen ozdobou, ale také praktickým, funkčním společníkem. Zádové a dekorační polštářky poskytnou měkkou oporu těla a zároveň jsou decentním stylovým doplňkem. Polohovatelné opěrky se postarají o dodatečné pohodlí. Ani návštěva přátel, která někdy přeroste v neočekávané provizorní nocování, není problém. Sedačka se během chvilky promění v lůžko pro příležitostné přespání. Pohovka není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny vytvoříte příjemný kout a pohovka LUCA-SE 160 se tak stane skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci. Povedený produkt máte možnost sehnat lehce tady u nás ve známé kategorii pohovky. Nyní najdete parádní produkty z této známé rubriky v akci.

Hodně oblíbený produkt Sconto Pohovka LUCA-SE 160 béžová od kvalitního výrobce Sconto snadno naleznete online téměř zdarma. V současnosti pořídíte za cenu 17 999 Kč.