Sconto Pohovka PARMA 3 hnědá

Kožená pohovka PARMA 3 reprezentuje klasické sezení v kůži s dřevěnými prvky. Excelentní sezení zajišťuje dřevěný rám z masivního dřeva,... více informací »
Sconto Pohovka PARMA 3 hnědá
Značka: Sconto
29 999 Kč39 499 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Kožená pohovka PARMA 3 reprezentuje klasické sezení v kůži s dřevěnými prvky. Excelentní sezení zajišťuje dřevěný rám z masivního dřeva,...

Kožená pohovka PARMA 3 reprezentuje klasické sezení v kůži s dřevěnými prvky. Excelentní sezení zajišťuje dřevěný rám z masivního dřeva, pružinové jádro a kvalitní polyuretanová výplň. Bohaté polstrování sedáků, opěradel i područek spolu s výrazným prvkem dřeva působí mohutně a rustikálně. Vyjímat se bude jako solitér, ale také v kombinaci s křeslem. Spolu s ním vytvoří pohovka PARMA 3 luxusní oázu pohodlí a klidu v jednotném designu.
Unikátní produkt máte možnost dostat jednoduše tady na webu zařazený v sekci pohovky! Vyhledejte si ještě jiné produkty z této kategorie za výhodnou cenu.

Často hledaný kousek Sconto Pohovka PARMA 3 hnědá od našeho výrobce Sconto máte možnost pořídit momentálně v naši nabídce za parádní cenu! Stojí teď u nás 29 999 Kč.