Sconto Polovysoká koupelnová skříňka POOL bílá vysoký lesk

Polovysoká koupelnová skříňka POOL poskytne azyl vaší kosmetice, čistícím prostředků i ručníkům. Krytý úložný prostor za dvířky a v... více informací »
Sconto Polovysoká koupelnová skříňka POOL bílá vysoký lesk
Značka: Sconto
7 699 Kč9 999 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Polovysoká koupelnová skříňka POOL poskytne azyl vaší kosmetice, čistícím prostředků i ručníkům. Krytý úložný prostor za dvířky a v...

Polovysoká koupelnová skříňka POOL poskytne azyl vaší kosmetice, čistícím prostředků i ručníkům. Krytý úložný prostor za dvířky a v zásuvce zajistí, že budete mít vše vždy po ruce, ale zároveň bude vaše koupelna vypadat stále uspořádaně. Doplníte-li si skříňku o další nábytek ze série POOL, můžete si tak snadno složit koupelnu podle vašich představ.
Tento velmi oblíbený produkt můžete pořídit lehce tady na stránkách umístěný v rubrice koupelnové skříňky. Získejte vyjímečné produkty z této populární rubriky za outletovou cenu!

Tento akční a ve slevě produkt Sconto Polovysoká koupelnová skříňka POOL bílá vysoký lesk od našeho výrobce Sconto máte možnost najít v naší internetové nabídce za extra cenu! Nyní lze objednat jen za 7 699 Kč.