Sconto Postel boxspring MARGO tmavě šedá, 180×200 cm

Inovativní model postele typu boxspring MARGO s lineárním elektrickým motorem se snáze přizpůsobí vašim požadavkům na pohodlí. Pomocí ovladače... více informací »
Sconto Postel boxspring MARGO tmavě šedá
Značka: Sconto
37 999 Kč52 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Inovativní model postele typu boxspring MARGO s lineárním elektrickým motorem se snáze přizpůsobí vašim požadavkům na pohodlí. Pomocí ovladače...

Inovativní model postele typu boxspring MARGO s lineárním elektrickým motorem se snáze přizpůsobí vašim požadavkům na pohodlí. Pomocí ovladače můžete obě lůžka polohovat nezávisle na sobě posuvným pohybem. Polohování se týká oblasti hlavy a nohou, které lze regulovat jak samostatně, tak i současně. Jádro postele tvoří taštičková pružinová matrace s PUR pěnou. Tento typ matrace se vyznačuje velkou bodovou nosností a tvarovou stálostí. Díky volnému prostoru v pružinách je matrace prodyšnější. Volně ložená tužší matrace z vysoce elastické studené pěny, o výšce 15 cm, disponuje snímatelným potahem. Doporučená nosnost matrace na jedno lůžko je do 130 kg. Součástí jsou 2 praktické toppery o rozměrech 90×200 cm. Každá ložná plocha má tak svůj samostatný topper s jádrem ze studené pěny o výšce 5 cm. Také topper disponuje snímatelným potahem, který se dá navíc prát, což je velkou výhodou z hygienického hlediska. Stabilitu postele podporuje konstrukce vysokého čela, které vede až k zemi, a 2 kovové nohy. Postel je k dispozici ve třech různých barevných provedeních. Pro snazší manipulaci dodáváme postel v demontovaném stavu.
Akční kousek Sconto Postel boxspring MARGO tmavě šedá, 180×200 cm máte možnost najít prostě tady u nás v rubrice manželské postele! Připravili jsme skvělé kusy z naší kategorie za internetové ceny!

Unikátní a oblíbený kus Sconto Postel boxspring MARGO tmavě šedá, 180x200 cm od výrobce se zárukou kvality Sconto můžete pořídit u nás za výborné peníze. Aktuálně za 37 999 Kč.