Sconto Postel NATHAN bílá, 100×200 cm

Postel NATHAN se díky svému minimalistickému a neutrálnímu stylu hodí do jakéhokoliv interiéru. Čelo postele je vysoké 85 cm a rozměr ložné plochy... více informací »
Sconto Postel NATHAN bílá
Značka: Sconto
7 999 Kč11 499 Kč Sleva -30%
Do obchodu »
Postel NATHAN se díky svému minimalistickému a neutrálnímu stylu hodí do jakéhokoliv interiéru. Čelo postele je vysoké 85 cm a rozměr ložné plochy...

Postel NATHAN se díky svému minimalistickému a neutrálnímu stylu hodí do jakéhokoliv interiéru. Čelo postele je vysoké 85 cm a rozměr ložné plochy si vyberete z naší nabídky konkrétních variant. Konstrukce postele se pomocí kovových elementů uvnitř rámu postele dokáže přizpůsobit výšce matrace spolu s roštem, které také bezstarostně vyberete v naší nabídce a které tak budou nejlépe odpovídat vašim individuálním potřebám. K celkové stabilitě přispívají 4 nohy. Materiálem je na údržbu nenáročné lamino. Jako doplňující úložný prostor k posteli doporučujeme dokoupit úložný díl pod postel nebo noční stolek NATHAN. Snadná a rychlá montáž. Pro tuto postel je vhodný speciální zesílený rošt, který naleznete v naší nabídce roštů.
Tento exkluzivní produkt Sconto Postel NATHAN bílá, 100×200 cm máte možnost najít jednoduše tu na našem webu umístěný v kategorii jednolůžkové postele. Nyní koupíte zcela nové produkty z této kategorie za nejlepší ceny.

Tento levný produkt Sconto Postel NATHAN bílá, 100x200 cm od výrobce s dlouholetou historií Sconto můžete pořídit ještě dnes ve výprodejové akci! Momentálně k dispozici za 7 999 Kč.