Sconto Postel s polohovacím roštem GELA antracitová, 180×200 cm

Postel GELA s **polohovacím roštem** na první pohled zaujme elegantně prošívaným čelem, které jí dodává na luxusu. **Polohu** vysoce funkčního... více informací »
Sconto Postel s polohovacím roštem GELA antracitová
Značka: Sconto
10 499 Kč20 999 Kč Sleva -50%
Do obchodu »
Postel GELA s **polohovacím roštem** na první pohled zaujme elegantně prošívaným čelem, které jí dodává na luxusu. **Polohu** vysoce funkčního...

Postel GELA s **polohovacím roštem** na první pohled zaujme elegantně prošívaným čelem, které jí dodává na luxusu. **Polohu** vysoce funkčního roštu **lze nastavit v oblasti hlavy a nohou**, aby bylo ležení co nejpohodlnější. Skládá se z 28 lamel umístěných ve výkyvných pouzdrech. Proti přetížení je chrání středový popruh. Rošt snadno odklopíte pomocí pístů a otevřete tak **úložný prostor**, do kterého můžete uložit např. přikrývky a polštáře. Postel je dostupná ve třech velikostech, matraci je třeba dokoupit zvlášť.
Akční produkt Sconto Postel s polohovacím jde nakoupit prostě tady na našem webu v oblíbené rubrice manželské postele! Nyní koupíte zlevněné kousky z této oblíbené sekce za nejnižší cenu!

Ve slevě tento výrobek Sconto Postel s polohovacím roštem GELA antracitová, 180x200 cm od našeho předního výrobce Sconto máte možnost pořídit v naší nabídce za výhodné peníze. Aktuálně v akci od 10 499 Kč.