Sconto Sedací souprava CAMPO L levá, zelená

Nechte se hýčkat luxusní, elegantní sedací soupravou CAMPO. Svou velikostí poskytne komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a... více informací »
Sconto Sedací souprava CAMPO L levá
Značka: Sconto
45 999 Kč61 999 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Nechte se hýčkat luxusní, elegantní sedací soupravou CAMPO. Svou velikostí poskytne komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a...

Nechte se hýčkat luxusní, elegantní sedací soupravou CAMPO. Svou velikostí poskytne komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a zároveň bude slušet i menší domácnosti. Oblé tvary, sedák s prošíváním v kombinaci s polohovacími záhlavníky vytváří elegantní kout pro relaxaci a odpočinek. Pouhým stisknutím tlačítka lze regulovat hloubku sedu pomocí elektrického vysouvacího systému až o 27 cm. Celočalouněné provedení vám dovolí umístit sedačku dle dispozice interiéru. I udržení pořádku pod sedačkou zvládnete hravě. Díky nožkám je prostor pod sedačkou snadno přístupný. S pohovkou CAMPO L vytvoříte příjemný kout pro odpolední siestu nebo večerní relaxaci.
Nejprodávanější výrobek Sconto Sedací souprava CAMPO L levá, zelená můžete koupit právě teď tu na našich stránkách v kategorii sedací soupravy! Nyní můžete získat unikátní zboží z naší sekce za nejnižší cenu.

Oblíbený produkt Sconto Sedací souprava CAMPO L levá, zelená od skvělé značky Sconto jde získat v naší online nabídce za výborné peníze! Aktuálně stojí u nás 45 999 Kč.