Sconto Sedací souprava CAMPO MINI pravá, taupe

Luxusní, elegantní sedací souprava CAMPO MINI poskytne svou velikostí komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a zároveň bude slušet... více informací »
Sconto Sedací souprava CAMPO MINI pravá
Značka: Sconto
36 999 Kč49 999 Kč Sleva -26%
Do obchodu »
Luxusní, elegantní sedací souprava CAMPO MINI poskytne svou velikostí komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a zároveň bude slušet...

Luxusní, elegantní sedací souprava CAMPO MINI poskytne svou velikostí komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a zároveň bude slušet i menší domácnosti. Oblé tvary, sedák s prošíváním v kombinaci s polohovacími záhlavníky vytváří elegantní kout pro relaxaci a odpočinek. Pouhým stisknutím tlačítka lze regulovat hloubku sedu pomocí elektrického vysouvacího systému až na hloubku 88 cm. Celočalouněné provedení vám dovolí umístit sedačku dle dispozice interiéru. I udržení pořádku pod sedačkou zvládnete hravě. Díky nožkám je prostor pod sedačkou snadno přístupný. S pohovkou CAMPO MINI vytvoříte příjemný kout pro odpolední siestu nebo večerní relaxaci. Hodně prodávaný produkt Sconto Sedací souprava CAMPO MINI pravá, taupe je k získání také tu na našich stránkách umístěný v kategorii sedací soupravy! Získejte vyjímečné kusy ve zmiňované kategorii za skvělou cenu!

Vysoce kvalitní produkt Sconto Sedací souprava CAMPO MINI pravá, taupe od našeho výrobce Sconto jednoduše můžete získat tady a teď právě v bezva akci. Produkt koupíte teď u nás za 36 999 Kč.