Sconto Sedací souprava GRENADA L levá, olivová

Žádaný produkt Sconto Sedací souprava GRENADA L levá, olivová seženete právě tady na našich stránkách umístěný v kategorii sedací soupravy.... více informací »
Sconto Sedací souprava GRENADA L levá
Značka: Sconto
33 999 Kč64 999 Kč Sleva -47%
Do obchodu »
Žádaný produkt Sconto Sedací souprava GRENADA L levá, olivová seženete právě tady na našich stránkách umístěný v kategorii sedací soupravy....

Žádaný produkt Sconto Sedací souprava GRENADA L levá, olivová seženete právě tady na našich stránkách umístěný v kategorii sedací soupravy. Máme pro vás ještě další produkty ve zmiňované sekci v bezva akci!
Rohová sedačka GREANADA L vnese do vašeho domova osvěžující domácí pohodu s nádechem luxusu. Poskytne komfortní sezení pro rodinu i přátele. **Potahová tkanina** je nejen příjemná na dotyk, ale je **pokryta ochrannou vrstvou**, která **zamezuje rychlému prosakování tekutin**, což ocení nejen rodiče, ale i milovníci zvířat. Pokud rozlijete šťávu, kávu nebo jinou tekutinu, kapky zůstanou na povrchu textilie, což Vám umožní rychlé a snadné odstranění tekutin. Maximální požitek z relaxace vám zajistí možnost upravit si hloubku sedáku až o 27 cm, a to jen pomocí stisknutí tlačítka. **Elektrický výsuvný systém** udělá pak práci za vás. **Polohovací podhlavníky** dovedou váš pocit z relaxace a odpočinku k dokonalosti. Díky funkci úpravy hloubky sedáku můžete sedačku **využít jako provizorní lůžko**. Integrovaný **úložný prostor v otomanu** poskytne útočiště nejen pro lůžkoviny, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Deky, sezónní dekorace i hračky budou ve větratelném prostoru bezpečně uloženy. Sedačka GRENADA L vytvoří pro vás místo, kde vždy můžete odpočívat podle své momentální nálady.

Tento kvalitní a levný produkt Sconto Sedací souprava GRENADA L levá, olivová od skvělé a známé značky Sconto jednoduše pořídíte v naší aktuální nabídce opravdu výhodně. Teď v akci 33 999 Kč.