Sconto Sedací souprava GRENADA L pravá, modrá

Akční a ve slevě kus Sconto Sedací souprava GRENADA L máte možnost nakoupit pohodlně tu na webu v oblíbené kategorii sedací soupravy. Vyhledejte si... více informací »
Sconto Sedací souprava GRENADA L pravá
Značka: Sconto
33 999 Kč64 999 Kč Sleva -47%
Do obchodu »
Akční a ve slevě kus Sconto Sedací souprava GRENADA L máte možnost nakoupit pohodlně tu na webu v oblíbené kategorii sedací soupravy. Vyhledejte si...

Akční a ve slevě kus Sconto Sedací souprava GRENADA L máte možnost nakoupit pohodlně tu na webu v oblíbené kategorii sedací soupravy. Vyhledejte si jiné zboží ze zmíněné kategorie za extra cenu.
Rohová sedačka GREANADA L vnese do vašeho domova osvěžující domácí pohodu s nádechem luxusu. Poskytne komfortní sezení pro rodinu i přátele. **Potahová tkanina** je nejen příjemná na dotyk, ale je **pokryta ochrannou vrstvou**, která **zamezuje rychlému prosakování tekutin**, což ocení nejen rodiče, ale i milovníci zvířat. Pokud rozlijete šťávu, kávu nebo jinou tekutinu, kapky zůstanou na povrchu textilie, což Vám umožní rychlé a snadné odstranění tekutin. Maximální požitek z relaxace vám zajistí možnost upravit si hloubku sedáku až o 27 cm, a to jen pomocí stisknutí tlačítka. **Elektrický výsuvný systém** udělá pak práci za vás. **Polohovací podhlavníky** dovedou váš pocit z relaxace a odpočinku k dokonalosti. Díky funkci úpravy hloubky sedáku můžete sedačku **využít jako provizorní lůžko**. Integrovaný **úložný prostor v otomanu** poskytne útočiště nejen pro lůžkoviny, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Deky, sezónní dekorace i hračky budou ve větratelném prostoru bezpečně uloženy. Sedačka GRENADA L vytvoří pro vás místo, kde vždy můžete odpočívat podle své momentální nálady.

Nový produkt Sconto Sedací souprava GRENADA L pravá, modrá od této skvělé značky Sconto snadno můžete najít tady nyní ve výhodné akci. V současnosti za 33 999 Kč.