Sconto Sedací souprava TEMPO pravá, šedá

Tento exkluzivní produkt máte možnost koupit také tady na stránkách umístěný v sekci sedací soupravy. Prozkoumejte akční zboží z této... více informací »
Sconto Sedací souprava TEMPO pravá
Značka: Sconto
29 999 Kč57 999 Kč Sleva -48%
Do obchodu »
Tento exkluzivní produkt máte možnost koupit také tady na stránkách umístěný v sekci sedací soupravy. Prozkoumejte akční zboží z této...

Tento exkluzivní produkt máte možnost koupit také tady na stránkách umístěný v sekci sedací soupravy. Prozkoumejte akční zboží z této populární kategorie za rozumné peníze!
Rohová sedací souprava TEMPO bude atraktivní, originální dominantou každé moderní domácnosti a poskytne komfortní posezení pro celou rodinu. O maximální pohodlí se postarají nastavitelné opěrky hlavy a možnost upravit si hloubku sedáku až na 74 cm. Sedák je tvořen pružinovým jádrem a polyuretanovou pěnou. Sedačku lze využít také jako provizorní lůžko. Postačí pár jednoduchých kroků a vytvoříte komfortní lůžko pro občasné přespání. Integrovaný úložný prostor poskytne útočiště lůžkovinám, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Deky, sezónní dekorace i hračky budou ve větratelném prostoru bezpečně uloženy. Kovové nožky usnadní udržení pořádku pod sedačkou a dotváří celkový odlehčený vzhled sedačky. Celočalouněné provedení vám dovolí umístit gauč do prostoru. Sedačka TEMPO je trefou do černého pro všechny, kteří si potrpí na krásné bydlení a mají rádi opravdové pohodlí.

Unikátní a žádaný produkt Sconto Sedací souprava TEMPO pravá, šedá od kvalitní společnosti Sconto máte možnost pořídit momentálně v bezva akci! Nyní nakoupíte za 29 999 Kč.