Sconto TV komoda NICOLAS dub artisan, výška 39 cm

Tento diskontní produkt Sconto TV komoda NICOLAS lze zakoupit nyní na našich stránkách v populární sekci tv stolky a komody! Prozkoumejte skvělé... více informací »
Sconto TV komoda NICOLAS dub artisan
Značka: Sconto
3 399 Kč4 499 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Tento diskontní produkt Sconto TV komoda NICOLAS lze zakoupit nyní na našich stránkách v populární sekci tv stolky a komody! Prozkoumejte skvělé...

Tento diskontní produkt Sconto TV komoda NICOLAS lze zakoupit nyní na našich stránkách v populární sekci tv stolky a komody! Prozkoumejte skvělé produkty ve zmíněné kategorii za příznivou cenu! TV komoda NICOLAS představuje moderní odkládací prostor pro multimediální zařízení, který zajistí dokonalý výhled na televizi. Jakýkoli chaos nebo nepořádek, případně odložené knihy vkusně uschováte v prostoru za dvířky a v zásuvce. V zadní části stolku je praktický otvor, kde snadno ukryjete směsici kabelů. Jednoduché provedení bez příkras se bude vyjímat v moderně laděném interiéru. V kombinaci s policí může TV komoda NICOLAS vytvořit jednoduchou sestavu, která zvládne optimálně využít i malý prostor vašeho obýváku, pokoje pro hosty, případně studentského pokoje.

Exkluzivní kus Sconto TV komoda NICOLAS dub artisan, výška 39 cm od populární značky Sconto jde pořídit právě teď pořád výhodně! Teď za akční cenu 3 399 Kč.