Sconto Vitrína LUCI levá, dub artisan/alpská bílá

Vitrína LUCI patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru. Vitrína poskytuje... více informací »
Sconto Vitrína LUCI levá
Značka: Sconto
9 299 Kč12 199 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Vitrína LUCI patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru. Vitrína poskytuje...

Vitrína LUCI patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru. Vitrína poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném prostoru nabízí 2 skleněné police s LED osvětlením místo pro sváteční nádobí, sklenice nebo rodinné suvenýry. K dispozici máte i odkládací prostor pěkně schovaný za dvířky, kde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Vitrína stylově i funkčně doplňuje kolekci LUCI. Kombinací jednotlivých prvků můžete snadno vytvořit reprezentativní prostor v jednotném designu. Součástí vitríny je také integrované, decentní LED podsvícení lišty, které vytváří útulnou atmosféru. LED podsvícení polic se prodává samostatně. Vitrína LUCI může být originálním solitérem, ale i součást sestavy. S pomocí dalších prvků stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet.
Tento levný produkt Sconto Vitrína LUCI levá, dub jde koupit přímo tady na našem webu v rubrice vitríny. Máme pro vás jiné produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu.

Tento skvělý produkt Sconto Vitrína LUCI levá, dub artisan/alpská bílá od společnosti s dlouholetou tradicí Sconto lze koupit online za rozumné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 9 299 Kč.