Sconto Vitrína LUCI pravá, dub artisan/alpská bílá

Výjimečný produkt Sconto Vitrína LUCI pravá, můžete najít mimo jiné na našem webu v populární sekci vitríny! Mrkněte na unikátní kusy z této... více informací »
Sconto Vitrína LUCI pravá
Značka: Sconto
9 299 Kč12 199 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Výjimečný produkt Sconto Vitrína LUCI pravá, můžete najít mimo jiné na našem webu v populární sekci vitríny! Mrkněte na unikátní kusy z této...

Výjimečný produkt Sconto Vitrína LUCI pravá, můžete najít mimo jiné na našem webu v populární sekci vitríny! Mrkněte na unikátní kusy z této populární rubriky za super peníze. Hledáte dokonalý kus nábytku, který vám poskytne krytý úložný prostor a ještě k tomu váš domov zútulní? Vitrína LUCI zvládne obojí hravě. Poskytne vám dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném prostoru nabízí 2 skleněné police s LED osvětlením místo pro sváteční nádobí, sklenice nebo rodinné suvenýry. K dispozici máte i odkládací prostor pěkně schovaný za dvířky, kde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Součástí vitríny je také integrované, decentní LED podsvícení lišty, které vytváří útulnou atmosféru. LED podsvícení polic se prodává samostatně. Vitrína LUCI může být originálním solitérem, ale i součást sestavy. S pomocí dalších prvků stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet.

Tento kvalitní a žádaný produkt Sconto Vitrína LUCI pravá, dub artisan/alpská bílá od značky s dobrým jménem Sconto můžete nakoupit u nás právě za parádní cenu. Právě nyní za 9 299 Kč.