Sconto Vitrína RIAN levá, dub/černá

Vitrína RIAN se vyznačuje originálním vzhledem, který bude fungovat v tradičních i moderních interiérech. Nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva... více informací »
Sconto Vitrína RIAN levá
Značka: Sconto
10 799 Kč14 299 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Vitrína RIAN se vyznačuje originálním vzhledem, který bude fungovat v tradičních i moderních interiérech. Nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva...

Vitrína RIAN se vyznačuje originálním vzhledem, který bude fungovat v tradičních i moderních interiérech. Nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva a v kombinaci s unikátní lištou z přírodního masivního dřeva vnese do interiéru kus přírody. Tento unikátní dřevěný prvek v ručním, hrubém zpracování se může lišit ve struktuře a barvě od uvedené fotografie. Toto však není vadou produktu a nemá vliv na trvanlivost a funkčnost. Vitrína poskytuje dostatek členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném prostoru nabízí 2 skleněné police místo pro sváteční nádobí, sklenice nebo rodinné suvenýry. K dispozici máte i odkládací prostor pěkně schovaný za dvířky, kde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. S vitrínou RIAN dovedete snadno váš obývák či jídelnu k dokonalosti. Tento levný produkt Sconto Vitrína RIAN levá, dub/černá máte možnost dostat rovněž tady na našem webu v kategorii vitríny! Prozkoumejte ještě jiné zboží z této známé rubriky za nejlepší ceny!

Tento akční produkt Sconto Vitrína RIAN levá, dub/černá od výrobce s dobrým jménem Sconto je k dispozici právě zde v bezva akci. Momentálně k dispozici za 10 799 Kč.