Sconto Vitrína ZINGARO pravá, 3-dvéřová, bílá/šedá

Zcela unikátní výrobek máte možnost dostat aktuálně tu na stránkách umístěný v sekci vitríny! Vyberte si ostatní výrobky z této známé... více informací »
Sconto Vitrína ZINGARO pravá
Značka: Sconto
6 799 Kč8 899 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Zcela unikátní výrobek máte možnost dostat aktuálně tu na stránkách umístěný v sekci vitríny! Vyberte si ostatní výrobky z této známé...

Zcela unikátní výrobek máte možnost dostat aktuálně tu na stránkách umístěný v sekci vitríny! Vyberte si ostatní výrobky z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!
Vitrína ZINGARO patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru. Kombinace plných a prosklených dvířek vám dává možnost využít ji variabilně. Prosklená část vám dá prostor pro vystavení svátečního nádobí, sklenic nebo dekorací, prostor za dvířky poskytne kryté místo pro vše, co potřebujete mít po ruce, ale nechcete vystavovat na očích. V kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoříte interiér v jednotném designu.

Oblíbený a kvalitní produkt Sconto Vitrína ZINGARO pravá, 3-dvéřová, bílá/šedá od společnosti se zárukou kvality Sconto jednoduše můžete pořídit právě teď pořád výhodně! Výhodně za super cenu 6 799 Kč.