Sconto Zrcadlová skříňka POOL 60 cm, bílá vysoký lesk

Zrcadlová skříňka POOL projasní a opticky zvětší sebemenší koupelnu. Navíc skříňka nabízí úložné prostory pro kosmetické a hygienické... více informací »
Sconto Zrcadlová skříňka POOL 60 cm
Značka: Sconto
4 799 Kč6 299 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Zrcadlová skříňka POOL projasní a opticky zvětší sebemenší koupelnu. Navíc skříňka nabízí úložné prostory pro kosmetické a hygienické...

Zrcadlová skříňka POOL projasní a opticky zvětší sebemenší koupelnu. Navíc skříňka nabízí úložné prostory pro kosmetické a hygienické drobnosti. Už žádné zbrklé hledání zubního kartáčku či pasty, žádná volně poházená kosmetika na umyvadle. Vše budete mít přehledně uloženo ve skřínce a vaše koupelna bude vypadat stále uklizeně. Oceníte také intergrované LED osvětlení, a box se zásuvkou, které je součástí skříňky.
Diskontní výrobek Sconto Zrcadlová skříňka POOL 60 cm, bílá máte možnost dostat právě zde tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci koupelnové skříňky! Nyní můžete koupit zlevněné produkty z této známé sekce na pár kliknutí!

Ve slevě tento kus Sconto Zrcadlová skříňka POOL 60 cm, bílá vysoký lesk originál od značky Sconto je k dispozici zde nyní za akční cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 799 Kč.