Sconto Sedací souprava SALO II šedá

Sedací souprava SALO vás zaujme na první pohled krásným a elegantním vzhledem, který dodá vašemu obýváku šarm. Pohodlně usadí celou rodinu i... více informací »
Sconto Sedací souprava SALO II šedá
Značka: Sconto
21 999 Kč30 999 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Sedací souprava SALO vás zaujme na první pohled krásným a elegantním vzhledem, který dodá vašemu obýváku šarm. Pohodlně usadí celou rodinu i...

Sedací souprava SALO vás zaujme na první pohled krásným a elegantním vzhledem, který dodá vašemu obýváku šarm. Pohodlně usadí celou rodinu i přátele a i bez funkce rozkladu poskytne pohovka svou velikostí prostor pro příležitostné přespání. Postačí jen oddělat polštáře a máte rázem k dispozici lůžko pro příležitostné přenocování ve velikosti 100×210 cm, přidejte taburet a máte rázem lůžko o rozměrech 175×210 cm. Celočalouněné provedení vám dovolí umístit sedačku do prostoru i ke stěně, jak vám bude vyhovovat. Sedačka SALO II je připravena kdykoli uvítat hosty a vdechnout vašemu domovu atmosféru. Spolu s taburetem, který si můžete dokoupit, vytvoříte ve vašem obýváku reprezentativní místo v jednotném designu.

Vysoce kvalitní výrobek Sconto Sedací souprava SALO II šedá od známé kvalitní značky Sconto naleznete v naší online nabídce až neuvěřitelně levně! Právě nyní za skvělou cenu 21 999 Kč.