Sconto Sedací souprava LEAH pravá, modrá

Máte menší obývák, ale přesto toužíte po plnohodnotné rohové sedačce? Sedačka LEAH nabízí praktické řešení i pro menší... více informací »
Sconto Sedací souprava LEAH pravá
Značka: Sconto
17 999 Kč25 499 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Máte menší obývák, ale přesto toužíte po plnohodnotné rohové sedačce? Sedačka LEAH nabízí praktické řešení i pro menší...

Máte menší obývák, ale přesto toužíte po plnohodnotné rohové sedačce? Sedačka LEAH nabízí praktické řešení i pro menší domácnosti. Zvládne usadit vás i návštěvu a pěnové jádro a potah příjemný na dotek se postarají o komfortní posezení. Sedačka vaši návštěvu nejen usadí, ale pokud se posezení protáhne, můžete ze sedačky během pár chvilek připravit lůžko a návštěvě nabídnout možnost přenocování. Sedačka disponuje i úložným prostorem, takže budete mít lůžkoviny vždy po ruce. Rohová sedačka LEAH osloví každého, kdo si potrpí na krásné bydlení a pohodlí. Akční a ve slevě produkt máte možnost získat bezprostředně tu na webu v oblíbené kategorii sedací soupravy. Nyní si můžete koupit skvělé zboží ve zmíněné sekci za báječnou cenu.

Hodně prodávaný kus Sconto Sedací souprava LEAH pravá, modrá od společnosti s dlouholetou tradicí Sconto je k získání v naší internetové nabídce opravdu levně. Akční ceny od 17 999 Kč.