Sconto TV sestava SENFONI ořech/antracit

Chcete si vytvořit televizní koutek, i když máte malý byt? Možná vás zaujme TV set SENFONI v minimalistickém duchu. Nezabere příliš mnoho místa, a... více informací »
Sconto TV sestava SENFONI ořech/antracit
Značka: Sconto
3 499 Kč4 799 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Chcete si vytvořit televizní koutek, i když máte malý byt? Možná vás zaujme TV set SENFONI v minimalistickém duchu. Nezabere příliš mnoho místa, a...

Chcete si vytvořit televizní koutek, i když máte malý byt? Možná vás zaujme TV set SENFONI v minimalistickém duchu. Nezabere příliš mnoho místa, a přesto disponuje dostatečně velkou plochu pro umístění vaší televize, včetně úložného prostoru s výklopnými dvířky a dvou otevřených polic kam lze umístit další elektroniku. Kónické plastové nožky vytváří vzdušnější dojem a ještě vám usnadní úklid. Set je vyrobený z kvalitního lamina – LTD o síle 18 mm se snadno udržovatelným povrchem. Díky možnosti výběru z více barevných variant lze tuto sestavu zkombinovat přesně podle vašich představ s dalšími prvky ve vašem interiéru.

Tento unikátní výrobek Sconto TV sestava SENFONI ořech/antracit od značky s dlouholetou tradicí Sconto jde pořídit momentálně na webu téměř zdarma! Nabídky již od 3 499 Kč.