Sconto Kancelářská židle CAMERON modrošedá

Kancelářská židle CAMERON je zárukou pohodlného sezení a to díky fixnímu síťovému opěradlu, výškově nastavitelné bederní opěrce a také... více informací »
Sconto Kancelářská židle CAMERON modrošedá
Značka: Sconto
5 499 Kč7 799 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Kancelářská židle CAMERON je zárukou pohodlného sezení a to díky fixnímu síťovému opěradlu, výškově nastavitelné bederní opěrce a také...

Kancelářská židle CAMERON je zárukou pohodlného sezení a to díky fixnímu síťovému opěradlu, výškově nastavitelné bederní opěrce a také výškově nastavitelným plastovým područkám. Velkou předností této židle je podpora zdravého sezení pomocí synchronního mechanismu, díky kterému bude opěradlo spolu se sedadlem neustále aktivně kopírovat váš sed. Tím dosáhnete tzv. dynamického sezení, které se postará o to, že nebudete delší dobu sedět v jedné strnulé poloze. Kolečka, s průměrem 65 mm, jsou vhodná na koberec. Nosnost křesla je do 160 kg. Snadná a rychlá montáž.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Sconto Kancelářská židle CAMERON modrošedá od top výrobce Sconto lze získat teď za extra cenu! Produkt momentálně prodáváme za 5 499 Kč.