Sconto Komoda CHASE bílá, 4 zásuvky, 2 dvířka

Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné... více informací »
Sconto Komoda CHASE bílá
Značka: Sconto
7 299 Kč9 999 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné...

Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné úchytky spolu s příjemným odstínem bílé barvy propůjčují každému kusu nábytku neutrální a lehký vzhled. Úložný prostor komody CHASE, o šířce a hloubce 130 x 41 cm, je symetricky rozvržen do 4 zásuvek uprostřed a za otočnými dvířky z obou stran, se uvnitř nachází vložená police. Celková stabilita komody je podpořena 4 nohami. Vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je snadný na údržbu. Snadná a rychlá montáž.

Tento výjimečný produkt Sconto Komoda CHASE bílá, 4 zásuvky, 2 dvířka od populární značky Sconto máte možnost koupit aktuálně skutečně levně. Teď v akci 7 299 Kč.