Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton

Vynikající kousek Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton získáte bezstarostně tady u nás v populární rubrice komody! Vyberte si zlevněné... více informací »
Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton
Značka: Sconto
9 599 Kč12 599 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Vynikající kousek Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton získáte bezstarostně tady u nás v populární rubrice komody! Vyberte si zlevněné...

Vynikající kousek Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton získáte bezstarostně tady u nás v populární rubrice komody! Vyberte si zlevněné zboží ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! Komoda CANTERO podrhne výraz celé místnosti. Moderní provedení neutrální bílé ve vysokém lesku v kombinaci s dekorem imitující beton působí velice atraktivně. Komoda poskytne dostatek krytého úložného prostoru, ale najde se v ní místo i pro vystavení vaší oblíbené mísy, skleniček či suvenýrů z cest. Decetní integrované LED osvětlení jsou jasným důkazem toho, že mnohdy jsou to právě deatily, které dotváří dokonalý celek. S komodou CANTERO dovedete snadno váš obývák či jídelnu k dokonalosti.

Velmi prodávaný kousek Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton od této skvělé značky Sconto můžete nakoupit momentálně za nejnižší cenu. Nabídky od 9 599 Kč.