Sconto Mega pohovka MOLDAU-SE tmavě šedá

Maxi pohovka MOLDAU-SE nabízí velkorysé sezení pro celou rodinu. Vysoce kvalitní pružinové jádro sedáku zajišťuje příjemné pohodlí při sezení... více informací »
Sconto Mega pohovka MOLDAU-SE tmavě šedá
Značka: Sconto
21 999 Kč30 999 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Maxi pohovka MOLDAU-SE nabízí velkorysé sezení pro celou rodinu. Vysoce kvalitní pružinové jádro sedáku zajišťuje příjemné pohodlí při sezení...

Maxi pohovka MOLDAU-SE nabízí velkorysé sezení pro celou rodinu. Vysoce kvalitní pružinové jádro sedáku zajišťuje příjemné pohodlí při sezení i ležení. Oblé tvary a polštáře různých velikostí vás přímo vybízí zabořit se a relaxovat. I bez funkce rozkladu poskytne pohovka svou velikostí prostor pro příležitostné přespání. Postačí jen oddělat polštáře a máte rázem k dispozici lůžko pro příležitostné přenocování ve velikosti 120 x 243 cm. Zadní strana maxi pohovky je potažena tkaninou a vy se tak můžete sami rozhodnout, zda bude zdobit váš obývák volně v místnosti nebo vytvoří příjemný kout u stěny. Jednoduše usedněte do pohovky MOLDAU-SE a užijte si komfort, který přináší.
Tento akční kus Sconto Mega pohovka MOLDAU-SE tmavě šedá můžete získat bez problémů u nás ve známé kategorii pohovky! Najděte si ještě ostatní produkty z naší rubriky z pohodlí domova!

Tento kvalitní a levný výrobek Sconto Mega pohovka MOLDAU-SE tmavě šedá od naší známé značky Sconto jde pořídit momentálně na našich stránkách za výhodnou cenu! Nyní nakoupíte za 21 999 Kč.