Sconto Pohovka LUCA-SE 160 černá

Exkluzivní produkt Sconto Pohovka LUCA-SE 160 pořídíte bez problémů na webu v oblíbené sekci pohovky. Nyní najdete podobné výrobky ve zmíněné... více informací »
Sconto Pohovka LUCA-SE 160 černá
Značka: Sconto
17 999 Kč32 999 Kč Sleva -45%
Do obchodu »
Exkluzivní produkt Sconto Pohovka LUCA-SE 160 pořídíte bez problémů na webu v oblíbené sekci pohovky. Nyní najdete podobné výrobky ve zmíněné...

Exkluzivní produkt Sconto Pohovka LUCA-SE 160 pořídíte bez problémů na webu v oblíbené sekci pohovky. Nyní najdete podobné výrobky ve zmíněné sekci za báječnou cenu! Pohovka LUCA-SE 160 elegantní řešení sezení nejen do menších domácností. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo studentských bytech bude svým atraktivním vzhledem nejen ozdobou, ale také praktickým, funkčním společníkem. Zádové a dekorační polštářky poskytnou měkkou oporu těla a zároveň jsou decentním stylovým doplňkem. Polohovatelné opěrky se postarají o dodatečné pohodlí. Ani návštěva přátel, která někdy přeroste v neočekávané provizorní nocování, není problém. Sedačka se během chvilky promění v lůžko pro příležitostné přespání. Pohovka není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny vytvoříte příjemný kout a pohovka LUCA-SE 160 se tak stane skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci.

Velmi žádaný výrobek Sconto Pohovka LUCA-SE 160 černá od přední značky Sconto jednoduše seženete zrovna se slevou! Ceny již od 17 999 Kč.