Sconto Pohovka LUCA-SE 160 šedá

Pohovka LUCA-SE 160 elegantní řešení sezení nejen do menších domácností. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v... více informací »
Sconto Pohovka LUCA-SE 160 šedá
Značka: Sconto
17 999 Kč32 999 Kč Sleva -45%
Do obchodu »
Pohovka LUCA-SE 160 elegantní řešení sezení nejen do menších domácností. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v...

Pohovka LUCA-SE 160 elegantní řešení sezení nejen do menších domácností. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo studentských bytech bude svým atraktivním vzhledem nejen ozdobou, ale také praktickým, funkčním společníkem. Zádové a dekorační polštářky poskytnou měkkou oporu těla a zároveň jsou decentním stylovým doplňkem. Polohovatelné opěrky se postarají o dodatečné pohodlí. Ani návštěva přátel, která někdy přeroste v neočekávané provizorní nocování, není problém. Sedačka se během chvilky promění v lůžko pro příležitostné přespání. Pohovka není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny vytvoříte příjemný kout a pohovka LUCA-SE 160 se tak stane skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci. Zcela unikátní produkt máte možnost dostat mimo jiné tady u nás v oblíbené rubrice pohovky. Nyní najdete ostatní produkty z naší sekce za outletovou cenu!

Tento žádaný kus Sconto Pohovka LUCA-SE 160 šedá od skvělé a známé značky Sconto snadno můžete získat právě teď v nabídce napořád výhodně! Nyní za akční cenu 17 999 Kč.