Sconto Pohovka MANCHESTER 3 béžová

Může být něco lepšího než spojení výjimečného, elegantního stylu Chesterfield s funkčností a pohodlím přizpůsobeným dnešním potřebám?... více informací »
Sconto Pohovka MANCHESTER 3 béžová
Značka: Sconto
24 999 Kč31 999 Kč Sleva -21%
Do obchodu »
Může být něco lepšího než spojení výjimečného, elegantního stylu Chesterfield s funkčností a pohodlím přizpůsobeným dnešním potřebám?...

Může být něco lepšího než spojení výjimečného, elegantního stylu Chesterfield s funkčností a pohodlím přizpůsobeným dnešním potřebám? Pohovka MANCHESTER 3 vás okouzlí na první pohled a dodá místnosti nadčasovou eleganci. Svojí měkkostí a oblými tvary přímo svádí k relaxaci a odpočinku. Díky **potahu sametového vzhledu** se budete cítit přímo královsky. **Záda potažená tkaninou** vám dopřejí luxus rozhodnout se, zda pohovku umístíte do prostoru nebo ke stěně. **Dřevěné nožky** podtrhují elegantní vzhled sedačky a zajistí její stabilitu. Tato anglická klasika se snadno udržuje a vypadá skvěle v moderním i klasickém interiéru. Spolu s křeslem MANCHESTER 3 si vytvoříte ve vašem obýváku luxusní oázu pohodlí a klidu v jednotném designu.
Super výrobek Sconto Pohovka MANCHESTER 3 lze pořídit nyní tu na našem webu v populární rubrice pohovky. Pořiďte si oblíbené zboží ve zmiňované sekci za výhodnou cenu!

Nový produkt Sconto Pohovka MANCHESTER 3 béžová od spolehlivé značky Sconto můžete najít tady nyní za skvělou cenu. Akční cena již od 24 999 Kč.