Sconto Přístavný stolek/konzolový stolek TUCSON akácie

Konzolový stolek TUCSON byl navržen tak, aby doladil jedinečný styl interiéru a zároveň poskytl tolik žádaný odkládací prostor. Kombinace... více informací »
Sconto Přístavný stolek/konzolový stolek TUCSON akácie
Značka: Sconto
4 999 Kč6 449 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Konzolový stolek TUCSON byl navržen tak, aby doladil jedinečný styl interiéru a zároveň poskytl tolik žádaný odkládací prostor. Kombinace...

Konzolový stolek TUCSON byl navržen tak, aby doladil jedinečný styl interiéru a zároveň poskytl tolik žádaný odkládací prostor. Kombinace akáciového dřeva vsazeného do kovového rámu působí na první pohled velmi vzdušným dojmem. Jedná se o masivní dřevo s jedinečnými vlastnostmi. Je pružné, velmi odolné a pevné. Jeho půvabná načervenalá kresba, hrubá struktura opracovaná pouze ručním způsobem a s ponecháním přirozených vad, slibuje originalitu každého kusu. Zde opravdu nenajdete žádné prvky sériové výroby. Tomu je přizpůsobená i kovová konstrukce, kde je ponechaná přirozená patina s lakovaným povrchem. Tento stolek ke zdi se bude vyjímat jak v obývacím pokoji, kde ho můžete využít na dekorace a květiny, tak třeba v předsíni nebo vstupní hale, kde může sloužit jako odkládací plocha na klíče, kabelku či neroztříděnou došlou poštu. Dokonce i v ložnici se dokáže proměnit třeba v toaletku nebo pracovní stůl. Přístavný, konzolový stolek TUCSON je synonymem stylu, originality a funkčnosti.
Tento žádaný produkt jde pořídit jednoduše tu na webu umístěný v rubrice přístavné a odkládací stolky! Nyní si můžete vybrat další produkty z této populární kategorie ve výhodné akci.

Akční a ve slevě produkt Sconto Přístavný stolek/konzolový stolek TUCSON akácie od společnosti s předním postavením na trhu Sconto můžete dostat momentálně na webu ve výhodné akci! Nabídka od 4 999 Kč.