Sconto Skříň RIAN dub/černá

Levný výrobek Sconto Skříň RIAN dub/černá najdete bezprostředně tu na stránkách v populární sekci šatní skříně! Nyní koupíte další... více informací »
Sconto Skříň RIAN dub/černá
Značka: Sconto
9 699 Kč12 799 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Levný výrobek Sconto Skříň RIAN dub/černá najdete bezprostředně tu na stránkách v populární sekci šatní skříně! Nyní koupíte další...

Levný výrobek Sconto Skříň RIAN dub/černá najdete bezprostředně tu na stránkách v populární sekci šatní skříně! Nyní koupíte další produkty z této sekce za výhodnou cenu. Policová skříň RIAN vám poskytne dostatek krytého úložného prostoru. Knihy, dokumenty, případně stolní hry i oblečení budete mít díky policovému dělení skříně přehledně uložené a vždy v případě potřeby po ruce. Skříň vás okouzlí originálním vzhledem, který bude fungovat v tradičních i moderních interiérech. Nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva a v kombinaci s unikátní lištou z přírodního masivního dřeva vnese do interiéru kus přírody. Tento unikátní dřevěný prvek v ručním, hrubém zpracování se může lišit ve struktuře a barvě od uvedené fotografie. Toto však není vadou produktu a nemá vliv na trvanlivost a funkčnost. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Otevírání je univerzální, proto si můžete nastavit levostranné nebo pravostranné otevírání. Skříň RIAN ve spojení s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu.

Velmi oblíbený produkt Sconto Skříň RIAN dub/černá od populárního výrobce Sconto jednoduše můžete najít v naší online nabídce za výborné peníze. Výhodně za 9 699 Kč.