Sconto TV komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo tmavý, šířka 140 cm

Designová TV komoda MILANO dokáže změnit váš televizní koutek na reprezentativní část domu. Je krásnou kombinací bílé barvy a dekoru dubu... více informací »
Sconto TV komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo tmavý
Značka: Sconto
5 399 Kč7 099 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Designová TV komoda MILANO dokáže změnit váš televizní koutek na reprezentativní část domu. Je krásnou kombinací bílé barvy a dekoru dubu...

Designová TV komoda MILANO dokáže změnit váš televizní koutek na reprezentativní část domu. Je krásnou kombinací bílé barvy a dekoru dubu sanremo. Nabízí dostatek úložného prostoru v podobě zásuvky a dvou otočných dvířek. Otevřená police je opatřena ventilačními otvory, které zajistí konstantní cirkulaci vzduchu kolem elektroniky a zároveň usnadní nastavení televizního vybavení. Tělo komody je vyrobeno z lamina a čela z MDF desky potažené vysoce kvalitním PVC v bílé barvě s jemným leskem. Dvířka i zásuvka jsou v bezúchytovém provedení s pozvolným dovíráním díky systému SOFT CLOSE. Nožky komody jsou z kvalitního plastu. Zároveň vám chceme doporučit možnost kombinace s dalšími prvky ze stejnojmenného programu.
Neodolatelný produkt Sconto TV komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo tmavý, šířka 140 cm můžete pořídit rovněž na našem webu v oblíbené sekci tv stolky a komody! Nyní si můžete koupit jiné produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci.

Tento kvalitní a levný produkt Sconto TV komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo tmavý, šířka 140 cm od značky Sconto jde pořídit momentálně opravdu levně. Aktuálně za 5 399 Kč.